Stepp to mały, rodzinny zespół, zaangażowany w stu procentach w ideę, która stoi za DIY (zrób to sam). Jesteśmy otwarci na nowości, które pojawiają się na rynku kreatywnych produktów. Nasza pasja bierze się z dużego doświadczenia, zwiedziliśmy świat, od lat współpracujemy z wieloma firmami. Dostawcy naszych produktów to pomysłowi Duńczycy, Colorvelvet z włoskim designem i rzetelna francuska firma Aladine.
Czym się zajmujemy
Mamy wzorcownię w Warszawie i wielu partnerów w całej Polsce, którym dostarczamy produkty. Organizujemy warsztaty dla kontrahentów, zapraszamy na ogólnopolskie i ogólnoświatowe targi, a także wspieramy w działaniach marketingowych. Zarażamy pasją każdego, kto ma trochę czasu na kreatywny relaks, nawet jeśli boi się, że brakuje mu zdolności. Pokazujemy jak stworzyć przedmioty codziennego użytku samemu i jak uczyć się przez zabawę.
Dlaczego robimy to co robimy
Odkrywamy różnorodność dziecięcych pomysłów. Cieszy nas entuzjazm, zero zahamowań i łatwość tworzenia bez instrukcji. Wierzymy, że sam proces daje mnóstwo satysfakcji, a wynik, jest zawsze unikalny i zaskakujący. Fascynuje nas co macie nam do powiedzenia i pokazania! Wasza energia i zapał to powód dla którego jesteśmy na rynku.